Ihrisko-a-altánok
DR-budova-IMG_5344
JP-II-on-hike-1
  • TERMÍN       20.7. – 24.7.2024
  • MIESTO        Škola v prírode Detský raj v Tatranskej Lesnej
  • CENA            160€ pre pravidelných podporovateľov základnej činnosti MŠKW (ktorí prispievajú mesačne min. sumou 5€)

                          175€ pre ostatných účastníkov

    zahŕňa 4x nocľah, 4x plná penzia, 4x miestna daň, náklady spojené s organizáciou

  • DOPRAVA    Individuálna. Účastníkom pomôžeme s organizáciou dopravy a obsadením osobných áut.

Bonusovka vo Vysokých Tatrách 2024 je 5-dňový výlet určený pre všetkých priaznivcov teológie tela sv. Jána Pavla II. (účastníkov kurzov, rodinných príslušníkov, priateľov, kamarátov, podporovateľov, ale aj tých, ktorí by sa chceli o tejto téme dozvedieť viac, s plánovanou účasťou 30 osôb). Tento rok sa bude už po tretíkrát konať vo Vysokých Tatrách, ktoré ponúka množstvo voľno-časových aktivít a ktoré veľmi rád navštevoval aj náš učiteľ sv. Ján Pavol II.

Ubytovanie

Škola v prírode „Detský raj“ v Tatranskej Lesnej sa nachádza medzi Starým Smokovcom a Tatranskou Lomnicou. Ubytovanie s kapacitou 100 lôžok (kapacita pre MŠKW účastníkov je cca 30 osôb) je realizované v 33 izbách na 1. a 2. poschodí. Každá izba má vlastné hygienické zariadenie, TV smart a chladničku.

Program

Vybavenie a areál – Medzi doplňujúce vybavenie školy v prírode „Detský raj“ patrí jedáleň a spoločenská miestnosť, konferenčné priestory, učebňa, zasadačka, multifunkčné ihrisko s krytým ohniskom, wellness a fitnes a bezplatné parkovanie v areáli zariadenia.

Turistika –  rôzne turistické trasy – od nenáročných prechádzok až po vysokohorské túry pre zdatných turistov.

Kúpanie – v okolí sa nachádza niekoľko aquaparkov a kúpalísk

Duchovný program – spoločné modlitby a sväté omše.

Spoločenský program – večerný táborák s možnosťou opekania, gitara, spev, preskakovanie ohňa (len na vlastné riziko :))

Prihlasovanie

Registráciu na bonusovku je spustená. Je možné prihlásiť sa len na celú dĺžku pobytu. Prosíme, prihláste sa prostredníctvom formuláru. Prihlasovať sa môžete do naplnenia kapacity.

 

Tešíme sa na Vás!

Misijná škola Karola Wojtylu