Chatky
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
JP-II-on-hike-1
  • TERMÍN        28.8.2020 – 1.9.2020
  • MIESTO        Chatové rekreačné stredisko v tichom prostredí neďaleko obce Zuberec na Orave.
  • CENA            113€ zahŕňa 4x nocľah, 4x polpenzia, posteľné prádlo, miestna daň
  • DOPRAVA    Individuálna. Účastníkom pomôžeme s organizáciou dopravy a obsadením    osobných áut.

Bonusovka v horách 2020 je 5-dňový výlet (predĺžený víkend) určený pre všetkých priaznivcov teológie tela sv. Jána Pavla II. (účastníkov kurzov, rodinných príslušníkov, priateľov, kamarátov, podporovateľov, ale aj tých, ktorí by sa chceli o tejto téme dozvedieť viac). Tento rok sa bude konať opäť koncom augusta v malebnom prostredí Západných Tatier – Roháčov, ktoré ponúka množstvo voľno-časových aktivít a ktoré veľmi rád navštevoval aj náš učiteľ sv. Ján Pavol II.

Ubytovanie

V útulných chatkách pod lesom. Každá chatka je určená pre 4 osoby. Na prízemí sa nachádza spoločná miestnosť s pohodlným sedením, malá kuchynka s chladničkou a varnou kanvicou (bez varnej dosky) a sociálne zariadenie. Poschodie tvoria dve spálne, každá s dvomi posteľami. Chatka má k dispozícií jednu prístelku. Viac na http://zuberec.uniza.sk/?page_id=22

Program

Športové aktivity – v rekreačnom stredisku sú ihriská pre volejbal, basketbal, bedminton, futbal, požičovňa bicyklov, detská trampolína, fínska sauna.

Turistika – priamo z rekreačného strediska začínajú rôzne turistické trasy – od nenáročných prechádzok až po vysokohorské túry pre zdatných turistov.

Kúpanie – termálne kúpalisko a aquapark v Oraviciach (cca 12 km).

Duchovný program – spoločné modlitby a sväté omše.

Spoločenský program – večerný táborák s možnosťou opekania, gitara, spev, preskakovanie ohňa (len na vlastné riziko :))

Organizovaný spoločný program bude upresnený neskôr.

Prihlasovanie

Registrácia na bonusovku bola ukončená. Kapacita je naplnená. Môžete sa zaregistrovať ako náhradník vyplnením formulára. V prípade, že sa uvoľní miesto alebo chatka budeme kontaktovať zaregistrovaných náhradníkov. Je možné prihlásiť sa len na celú dĺžku pobytu.

 

Tešíme sa na Vás!

Misijná škola Karola Wojtylu