Chatky
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
JP-II-on-hike-1
  • TERMÍN        28.8.2024 – 1.9.2024
  • MIESTO        Chatové rekreačné stredisko v tichom prostredí neďaleko obce Zuberec na Orave.
  • CENA            160€ pre pravidelných podporovateľov základnej činnosti MŠKW (ktorí prispievajú mesačne min. sumou 5€)

                          175€ pre ostatných účastníkov

    zahŕňa 4x nocľah, 4x polpenzia, 4x miestna daň, náklady spojené s organizáciou

  • DOPRAVA    Individuálna. Účastníkom pomôžeme s organizáciou dopravy a obsadením osobných áut.

Bonusovka v Zuberci 2024 je 5-dňový výlet určený pre všetkých priaznivcov teológie tela sv. Jána Pavla II. (účastníkov kurzov, rodinných príslušníkov, priateľov, kamarátov, podporovateľov, ale aj tých, ktorí by sa chceli o tejto téme dozvedieť viac). Tento rok sa bude konať na prelome augusta a septembra v malebnom prostredí Západných Tatier – Roháčov, ktoré ponúka množstvo voľno-časových aktivít a ktoré veľmi rád navštevoval aj náš učiteľ sv. Ján Pavol II.

Ubytovanie

V útulných chatkách pod lesom. Každá chatka je určená pre 4 osoby. Na prízemí sa nachádza spoločná miestnosť s pohodlným sedením, malá kuchynka s chladničkou a varnou kanvicou (bez varnej dosky) a sociálne zariadenie. Poschodie tvoria dve spálne, každá s dvomi posteľami. Viac na stránke ubytovacieho zariadenia.

Program

Športové aktivity – v rekreačnom stredisku sú ihriská pre volejbal, basketbal, bedminton, futbal, požičovňa bicyklov, detská trampolína, fínska sauna.

Turistika – priamo z rekreačného strediska začínajú rôzne turistické trasy – od nenáročných prechádzok až po vysokohorské túry pre zdatných turistov.

Kúpanie – termálne kúpalisko a aquapark v Oraviciach (cca 12 km).

Duchovný program – spoločné modlitby a sväté omše.

Spoločenský program – večerný táborák s možnosťou opekania, gitara, spev, preskakovanie ohňa (len na vlastné riziko :))

Prihlasovanie

Registráciu na bonusovku je spustená. Je možné prihlásiť sa len na celú dĺžku pobytu. Prosíme, prihláste sa prostredníctvom formuláru. Prihlasovať sa môžete do naplnenia kapacity.

 

Tešíme sa na Vás!

Misijná škola Karola Wojtylu